Startujemy z przygotowaniami

Święta były na bogato? Makowce i inne smakołyki już dawno weszły w skład tkanki tłuszczowej? Nie możesz się ruszyć? Bez obaw!

Już od 12 stycznia ruszyliśmy z treningami! Standardowo, trenujemy wtorek i czwartek na siłowni i sali w siedzibie szkoły "Bednarska" ul. Zawiszy 13. Zajęcia rozpoczynają się od 18:00 i trwają aż ostatni zawodnik padnie. Bardzo prosimy o obecność na treningach, aby budować formę na rundę wiosenną.

A w ramach kontroli progresu formy w styczniu rozegramy 2 turnieje halowe. Pierwszy z nich w Radzyminie, a drugi niewiele dalej, bo w Dąbrówce. Kadra na oba turnieje będzie podawana po czwartkowych treningach poprzedzających te turnieje. Poniżej harmonogram:

- 16 stycznia- turniej w Radzyminie, zbiórka pod Polonią o 10:00, czerwone stroje meczowe, gramy 4+bramkarz,

- 24 stycznia- turniej w Dąbrówce, 11;30 zbiórka pod Polonią, czerwone stroje meczowe, gramy 5+bramkarz, buty z jasną podeszwą (nie turfy- wymogi regulaminowe!!).

W przypadku zmian będziemy na bieżąco informować.